Kupimy Twoją nieruchomość!

Wypełnij poniższy formularz, jeśli chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość. Ofertę zakupu otrzymasz od nas w ciągu 48 godzin.

Powyższe dane zostaną wykorzystane jedynie w celu kontaktu w sprawie tej nieruchomości. Nie będą w żaden sposób przechowywane ani przetwarzane w przyszłości.

Poradzę sobie sam!

Sprzedaż nieruchomości – swojego domu lub mieszkania to bardzo poważna sprawa, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że większość z nas dokonuje takiej czynności zaledwie kilka razy w życiu.

Jeśli dołożyć do tego wartość transakcji, idącej nierzadko w setki tysięcy złotych, okaże się, że dla wielu osób taka operacja będzie się wiązała z dużym stresem i niepewnością. Często w tym momencie pojawia się myśl, aby ułatwić sobie życie i skorzystać z usług pośrednika nieruchomości.

Dlaczego więc aż tyle ogłoszeń zaczyna się od słów:

Nie współpracuję z biurami nieruchomości.

Pośrednikom dziękuję za kontakt.

Sprzedaż prywatna bez pośredników!

Część sprzedających faktycznie jest w stanie poradzić sobie sama – te osoby pośrednika zwyczajnie nie potrzebują. Z naszych obserwacji wynika jednak, że dla większości osób powody rezygnacji z biura nieruchomości są zgoła inne.

Pierwszą i chyba najpopularniejszą obiekcją jest koszt usługi i poczucie pewnego dyskomfortu wynikającego z konieczności zapłaty sporej prowizji za zrobienie, wydawać by się mogło, prostych rzeczy. Poczucie niezadowolenia wzmaga świadomość, że pośrednik z reguły reprezentuje obie strony transakcji, a zatem pobiera swoje wynagrodzenie od obu stron – a przecież pracę wykonał tylko jedną!

A skoro już przy temacie reprezentacji jesteśmy – ta kwestia również mocno wpływa na nieufność klientów. Skoro bowiem pośrednik reprezentuje obie strony, to tak naprawdę nie reprezentuje nikogo – tylko siebie oraz swój własny biznes. Skąd mam mieć zatem pewność, że na pewno dobrze zadba o moje interesy?

Pośrednik to samo zło?

Powszechnym problemem wśród pośredników jest też zwykła nierzetelność. Brak podstawowej wiedzy na temat nieruchomości, zdjęcia skopiowane od kogo innego, umowa podpisywana na masce samochodu przed wejściem do mieszkania, nieznajomość przepisów prawa… Lista wstydu jest długa i niezbyt dobrze świadczy o środowisku pośredników. To się oczywiście zmienia – na rynku jest coraz więcej prawdziwych fachowców, którzy nijak się mają do stereotypu. Każdego dnia muszą jednak walczyć z powszechną opinią powodowaną działaniami większości.

W głowie właściciela często pojawia się w tym momencie rozważań refleksja – po co mam płacić za coś, co przecież równie dobrze zrobię sam? Kilka zdjęć, parę zdań, darmowy portal ogłoszeniowy i sprawa będzie załatwiona. Mieszkanie sprzeda się samo, wszak wszyscy wokół mówią, że nieruchomości dobrze się sprzedają – a ja nie zapłacę za te proste czynności sowitej prowizji. Sprytny plan, prawda?

Ano właśnie – nie do końca. Być może poszczęści Ci się i wszystko pójdzie gładko. Znacznie większe jest jednak prawdopodobieństwo, że stracisz przy tym mnóstwo nerwów, czasu, a być może także pieniędzy. Czy można temu zaradzić i pogodzić jedno z drugim? Można – korzystając z naszych usług, które wywracają standardowy model funkcjonowania biur do góry nogami.

Sprzedaż nieruchomości – jak działamy?

Naczelną zasadą, którą wyznajemy, jest pełna transparentność działania. Od samego początku wiesz, że reprezentujemy drugą stronę transakcji – inwestora, który chce kupić Twoją nieruchomość. To on jest naszym klientem i tylko na jego rzecz pracujemy.

Ma to bezpośredni wpływ na drugą ważną cechę naszej oferty – dla Ciebie nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na żadnym etapie współpracy nie poniesiesz żadnych kosztów naszych działań. Rozliczamy się wyłącznie z naszym zleceniodawcą – inwestorem.

Współpraca z nami oszczędza również Twój czas. Nasi inwestorzy są klientami gotówkowymi, co powoduje, że nie musisz w niepewności oczekiwać na decyzję banku o przyznaniu kredytu. Po prostu – wiesz od razu, że sprzedaż Twojej nieruchomości zostanie szybko sfinalizowana.

Dodatkowo, bierzemy na siebie przygotowanie pełnej oferty – profesjonalne zdjęcia, inwentaryzację lokalu, kompletowanie niezbędnej dokumentacji, ofertowanie nieruchomości potencjalnie zainteresowanym klientom.

Kto może skorzystać z tej usługi?

Sprzedaż nieruchomości to usługa skierowana do klientów indywidualnych – osób fizycznych, chcących sprzedać swoją prywatną własność. Może to być dom lub mieszkanie, w dowolnym miejscu, w dowolnym stanie wizualnym oraz prawnym.

Ile to kosztuje?

Musisz poświęcić nam swój czas – żebyśmy mogli zapoznać się z nieruchomością i przygotować ofertę dla naszych klientów.

Musisz też obdarzyć nas uśmiechem, bo tylko z pozytywnymi i uśmiechniętymi ludźmi pracujemy 🙂

Innych kosztów nie ma i nie będzie!

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o szczegółach.