fbpx

Dla kogo?

Jedną z najważniejszych rzeczy jest odpowiednie przygotowanie mieszkania lub innego lokalu do wynajmu bądź sprzedaży. Inwestorom oferujemy usługę sprzątania nieruchomości po remoncie, po wyprowadzce lokatora albo okresowe w ramach utrzymania czystości.

Prawdopodobnie największym błędem, jaki możesz popełnić chcąc sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość, to prezentować ją potencjalnym klientom nieposprzątaną lub zwyczajnie brudną. Nic tak nie odstrasza oglądających, jak brudne okna, czy niedoczyszczone posadzki. 

Doświadczenie podpowiada, że przygotowane na błysk nieruchomości sprzedają się (lub wynajmują) nie tylko znacznie szybciej, ale także za lepsze dla ich właścicieli ceny.

Specjalizujemy się sprzątaniu mieszkań i domów pod przyszłą transakcję kupna lub wynajmu. Za nami kilkaset zleceń wykonanych w bardzo różnym zakresie, od zwykłego uprzątnięcia lokalu do gruntownego doczyszczania, łącznie z praniem tapicerek czy dywanów.

Współpracujemy z biurami nieruchomości, zarządcami nieruchomości, wspólnotami mieszkaniowymi oraz prywatnymi właścicielami nieruchomości mieszkalnych oraz komercyjnych.

Usługę standardowo realizujemy w ciągu 7 dni roboczych, w opcji ekspresowej w ciągu 48 godzin.

Ile to kosztuje?

Koszt usługi jest ściśle uzależniony od zakresu prac, powierzchni nieruchomości oraz jej lokalizacji, dlatego może się różnić dla każdego zlecenia.

Standardowo, w przypadku sprzątania poremontowego, pobieramy opłatę w wysokości 10 zł/m2, zaś w opcji ekspresowej 13 zł/m2.

Koszt regularnego sprzątania okresowego jest ustalany indywidualnie.

Wszystkie podane ceny są kwotami netto.
Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o szczegółach.

A może zainteresuje Cię…

Dostawa i montaż mebli?
Flip na zlecenie?
Obsługa najmu?
Ocena nieruchomości?
Rzuty i wizualizacje?
Sourcing?
Sprzątanie mieszkań?
Sprzedaż nieruchomości?
Usługi remontowe?